مدل مانتو های سفید و

مانتوی مشکی در مجموعه های تابستانه و زمستانه، مانتو مشکی مجلسی و مانتو مشکی ساده و اسپرت و طرح های خاص مناسبتی دیده میشود. از این پارچه در دوخت مانتوهای مجلسی و اسپرت به وفور استفاده میشود. مانتو بلند بدون دکمه یا به اصطلاح ” مانتو جلو باز” جای مانتو های جذب و کشی را گرفت و خانم ها ترجیح می دهند از مدل های آزادتری مخصوصا در فصول گرم استفاده کنند. سایر مدل ها در . مدل آزاد و رهای این مانتو در كنار رنگ سفیدش آن را به انتخابی تابستانی تبدیل كرده است اما دقت كنید به خاطر نوع برش پایینتنه و گشادی بیشتری كه در آن ایجاد شده، این مدل برای خانمهای قدبلند و ظریفاندام انتخاب مناسبتری است. نکته ی جذاب استایل رنگ بندی جذاب آن است که رنگ سبز و دارچینی و سفید را با هم ست کرده است. با توجه به اینکه رنگ سبز هم درطیف رنگهای روشن میتواند قرار بگیرد و هم در طیف رنگهای تیره، بسته به رنگ پوست خود دست به انتخاب بزنید. شما میتوانید مانتو بافت مشکی خود را با یک شال بافت طرحدار قهوهای و یک جفت نیم بوت قهوهای ست کنید و در کنار آن میتوانید یک شلوار دمپا مشکی یا قهوهای روشن مایل به کرمی نیز انتخاب کنید.

READ  عکس های جدیدترین و زیباترین مدل مانتو های با حجاب کامل

از ویژگیهای یک مانتو خوب جذابیت، ترکیب رنگ مناسب، نوع دوخت و البته استفاده از یک پارچه مرغوب و هماهنگ با نوع کاربرد آن را میتوان نام برد. یکی از کاربردهای پارچههای حریر، ترکیب آنها با سایر پارچهها است. مدل مانتو تابستانی با پارچه نخی تنوع زیادی دارد و در انواع رنگهای متنوع در بازار موجود است بنابراین شما میتوانید به راحتی از بین صدها مدل متنوع طرح مورد نظر خود خریداری کنید. کافی است یک گشت سر سری در محیط نت یا انواع شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام بزنید تا متوجه شوید که مدل های مانتو بی نهایتند. امروزه شاهد تولید مدلهای مختلفی از این پارچه در دوخت مانتو هستیم. پارچههای ساتن نوع و مدلهای مختلفی دارند. مانتو ساده، اسپرت، مجلسی، اداری، فصلی و فرمهای شرکتی انواع مختلفی از مانتو هستند که هر کدام از این گروهها خود به مدلهای مختلف تقسیم میشود. برخی از انواع مدل مانتو سنتی با طرح قجری تولید میشوند و ویژگی مدلهای قجری کمر باریک و پایین تنه گشاد است.

مانتو های کوتاه از دسته لباس هایی هستند که در انتخاب رنگ و مدل آن باید دقت داشت اگر میخواهید شیک به نظر برسید بهتر است از مانتو هایی استفاده کنید که ساده تر اند و طرح های مجلسی زیادی روی آن کار نشده این لباس ها را بهتر است در مراسم هایی که رسمی هستند بیشتر استفاده کنید. پس می توانید به آن ها هم نظری داشته باشید. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید مانتو با انواع پارچه آشنا شوید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. پارچه فیونا به دلیل دوام و خوش فرم بودن مانتوهای دوخته شده با آنها بهترین انتخاب برای دوخت یک مانتوی مجالسی و یا مانتو محل کار میباشد. پارچههای کتان لایت به دلیل خاصیت کشی بهترین انتخاب برای دوخت مانتوهای پاییزه است. پارچه های چرم در مانتوهای پاییزه و زمستانه به کار میروند. فاستونی گونهای پارچه پشمی ساده، و گاهی نخی است که بیشتر برای دوختن کت و شلوار، دامن و مانتو به کار میرود. تولید کتان کار بسیار دشواری است، اما لباسهای ساخته شده از کتان در آب و هوای گرم، خنکی و طراوت زیادی دارند. در این فصل معمولا لباس هایی انتخاب می شوند که پوشش کاملی داشته باشد ولی از نظر پارچه ضخامت آن چندان زیاد نباشد.

READ  33 مانتو پیراهنی و دامن دار خال خالی دخترانه :: مدلو

۴۰۱۵ این مانتو دارای طراحی 2 تکه است که تکه بالایی آن از جنس شانتون و تکه پایینی آن تور طرح دار است. پارچه کرپ از جنس هایی چون ابریشم، پشم و یا پلی استر تهیه شده است. مواد اولیه در تولید این پارچه، انواع نخ فاستونی شامل پشم، مخلوط پشم و کرک و مخلوط پشم و پلی استر میباشد. پارچه فاستونی پر مصرف در بازار، از مخلوط ۴۵ درصد پشم و ۵۵ درصد پلی استر تولید میشود. ریون الیافی مصنوعی است که از بازسازی سلولزی ساخته میشود و از ویژگیهای آن قابلیت کشسانی بالا و ضخامت کم است. مهم ترین مزیت پارچه مانتویی کودری خنک بودن آن است. جریان هوا به راحتی از تاروپود پارچههای نخی عبور میکند از این رو این پارچهها توجه بسیاری از برندهای معروف تولید کننده مانتو را به سوی خود جلب کردهاند و همه افراد تولید کننده مانتو در ایران از پارچههای نخی برای تولید مانتوهای تابستانی و خنک استفاده میکنند. معمولا برای مهمانی های منحصر به فرد استفاده از یک مانتو ابریشمی توجه بسیاری را به خود جلب می نمایند. بسیاری از خانمهای باردار از این که بدن آنها دچار تغییر شکل و حجم شده، ناراضی هستند. اورال رامپر شبیه جامپ سوتهای معمولی است با این تفاوت که این سرهمی دارای پاچههای کوتاه (شرتی) است و در ایران به شلوار پیشبندی هم معروف است.

READ  جديدترين و شيك ترين مدل مانتو مجلسي زنانه + عكس

دیدگاهتان را بنویسید