مدل مانتو پاییزه اسپرت دخترانه ۱۳۹۹

نواع مدل یقه برای مانتو جلوباز که انواع مختلفی را از سال ۸۹ به خود انحصار داده است. انواع مدل یقه با پارچه لمه که از جمله پارچه های زنانه و مجلسی است و براقیت و جذبه خاصی برای خود دارد. برای این دسته از خانم ها چند مدل مانتو مشکی بلند و شیک در این نوشته آورده ایم که اغلب با ترکیب با یک پارچه غیر مشکی سنتی و یا کارشده از سادگی بیش از حد این مانتو ها کاسته است . وقتی سرتا پا مشکی میپوشید، دیگر لازم نیست سر تا پای لباسهایتان هم یک جنس داشته باشد. برای قسمت یقه و آستینهای این مانتو هم از حاشیه همان ساری هندی استفاده شده است. جدیدا مد روز در ژورنالها استفاده از گیپور در انواع شومیزها میباشد. مدل مانتو ۲۰۲۰؛ جدیدترین مدل های مانتو، مد امسال مانتو مجلسی – › … عکس های انواع مدل مانتو ترک و مدل مانتو جلو باز ۲۰۱۷ – ۹۶ -آکا …

از آنجایی که هوا رو به گرمی میرود، مانتوهای جلو باز و مانتوهای نخی بهترین انتخاب برای این فصل هستند. با سونایکو تجربه مانتو باز و بسته شیک را داشته باشید. سونایکو انتخاب شیک پوشان است. سونایکو راهنمای تمامی شیک پوشان در تمامی مجالس است سونایکو را دنبال کنید. سونایکو با تمامی مدلهای یقه در خدمت شیک پوشان است. سونایکو با انواع طراحان و مشتریان درخدمت تمامی هموطنان از سراسر ایران میباشد. سونایکو با تمامی طراحان برای درخشیدن شما درارتباط است. صراط: ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک گفت؛ با اشاره به شرایط مطلوب در تولید پوشاک مناسب در کشور، اظهار کرد: این وظیفه با محوریت ارشاد، مد لباس و اتحادیه در حال انجام است، ضمن اینکه مکانهایی توسط کارگروه مد لباس برای عرضه پوششهای کاملا اسلامی در نظر گرفته شده است؛ در سایت اتحادیه نیز نشانی مکانهای متعدد، برای عرضه انواع چادر ملی در مدلهای مختلف سبک روز در سطح شهر تهران قرار گرفته است. انواع مدل یفه مانتو مانتوهای بسیار متفاوتی امروزه تولید و عرضه میگردد که هر کدام بر اساس سبک و کاربردش یقه متفاوتی دارد. پروژه کارآفرینی کارگاه تولید مانتو در 54 صفحه ورد قابل ویرایش(جداول pdf).

READ  30 مدل مانتو بارداری 98 جدید راحت و بسیار شیک مجلسی و اداری

انواع مدل یقه شومیز اکثر شومیزهای مد امسال دارای یقه گرد و هفت بودند.شومیز برای راحتی خانمها اکثرا طوری طراحی میشود که در مجالسی که آقایان هستند خانمها راحت باشند و بدون مشکل بپوشند. مثل مدل یقه هفت و کارشده برای لباسهای مجلسی و لباسهای یقه گرد برای لباس راحتی ها کاربرد دار. انواع مدل یقه ماکسی لباسهای ماکسی زنانه که کاربرد زیادی در مجالس عروسی و عقد و … سونایکو با بیش از ۵۰ مدل برای هر نوع لباس با هر نوع یقه در خدمت شماست. از بهترین روش هایی که از خرید بی رویهی لباس جلوگیری و از محیط زیست حفاظت میکند، میتوان به به اشتراک گذاشتن لباس، خرید لباس های دست دوم و یا دوختن یک لباس اشاره کرد. اگر شما هم روزانه با این دغدغه مواجه هستید و برای پوشیدن لباس لازم است چند دست لباس را از کمد بیرون بکشید و عوض کنید، پس با قواعد ست کردن رنگها آشنایی ندارید و لازم است این مطلب را بخوانید و با اصول این کار آشنا شوید تا از فردا صبح و چشم بر هم زدنی یک ست لباس هماهنگ بپوشید. انواع مدل یقه امریکایی که بیشتر در پالتوها استفاده میشود مورد پسند اکثریت خانمها میباشد که خانمها هم یقه امریکایی ساده و هم خردار را بسیار دوست دارند.

READ  ۳۳ مدل ژورنالی مانتوی شیک برند Savis - دلبرانه

انواع مدل یقه انگلیسی که در انواع لباس زنانه های مجلسی و شیک استفاده میشود و درخشش پالتو و یا مانتو را دوچندان میکند طرفداران خیلی زیادی دارند. مانتوهایی با دامن چین دار یا پلیسه دار، توجه را از سینه های شما دور میکند و شما متناسب دیده خواهدی شد. این نوع مانتوها معمولا از پارچه های لخت چون حریر و ابریشم آماده می شود که روی آنها از تکه دوزی و سنگ دوزی استفاده می شود. مانتو های مجلسی اکثرا با قد بلند طراحی می شوند. رنگ مانتو نیز از جمله موارد تاثیر گذار در نوع پوشش فرزندتان است چرا که انتخاب رنگ های شاد و کودکانه تاثیر بسزایی در روحیه او خواهد داشت. اگر دانشجوي رشته های فني و مهندسي هستيد، معمولاً هر روز به لپ تاپتان نياز خواهيد داشت. مثلا یقه سمت راست را یک رنگ و یقه دیگر را رنگ دیگر انتخاب و طراحی میکنند که طرفدار زیادی را دز سال ۹۹ داشت.

READ  چگونه مدل مانتویی شیک انتخاب کنیم/ رازهای انتخاب مدل مانتو با توجه به فصل

دیدگاهتان را بنویسید