مدل مانتو پیراهنی جدید (مجلسی، بلند، شیک و گلدار) – کمدا

رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بویراحمد اضافه کرد: در سطح شهر یاسوج برای دوختن یک مانتو برای بزرگسال، نوجوان و جوان خیاط و تولیدی وجود ندارد. صدیق ادامه داد: لازم است از کارآفرینان و تولیدکنندگان داخلی برای برندسازی حمایت کنیم چون درحالحاضر شرایط به گونهای است که به خاطر نوسان ارز قاچاق پوشاک دیگر سودی ندارد و میزان آن کاهش پیدا کرده است؛ البته تعداد کمی به صورت بارهای شخصی از مرزها وارد و در شوهای خانگی عرضه میشوند. یک مانتوی زنانه با طرح زیبا و جنس عالی که علی رغم طرح و دوخت ساده، بسیار شیک بوده و با توجه به نوع پارچهی بکار رفته در آن مناسب برای تمامی سنین میباشد. اما به طور کلی خردلی رنگ مناسبی برای فصل پاییز است و در کنار آن کیف و کفش های چرمی متنوعی میتوانید استفاده کنید. بر اساس نتایج حاصله از این تحقیق؛ ۸۶.۲ درصد پاسخگویان معتقد بودند در سال ۱۳۶۵، رعایت نکردن حجاب از نظر مردم عیب تلقی میشده است؛ بدین معنا که زنان متمایل به بدحجابی، به علت اینکه احساس میکردند مردم از بیحجابی اکراه دارند و احتمال دارد آنها را، به گونهای مورد اهانت (مجازات) قرار دهند، بیشتر حجاب را رعایت میکردند.

READ  مدل مانتو 98 دخترانه و زنانه با طرح های مجلسی و جدید

مردم ایران در طول سالهای طولانی نسبت به حفظ حجاب و عفاف در جامعه مقید بوده و حتی دوران کشف حجاب و خفقان پهلوی اول و رواج بیبند و باری در جامعه در زمان پهلوی دوم نیز نتوانست حجاب اسلامی را از زنان ایرانی بگیرد، هرچند این سیاستهای خبیثانه لطمههایی به اعتقادات برخی وارد آورد و باعث رواج بیحجابی شد. با توجه به قد کوتاهتان سعی کنید مانتوهای خیلی بلند نخرید چون باعث می شود که قدتان کوتاه تر حتی دیده شود . 7. به عنوان اکسسوار یا تزیینات لباس و جواهرات سراغ طرح ها و مدل های شلوغ نروید ، چون طرح های گلدار خودشان به اندازه کافی شلوغ هستند و بهتر است برای انتخاب سایر لباس ها و جواهرات از مدل ها و طرح های ساده تر انتخاب کنید . ولی خودمانیمها! عجب پیشنهاد خطرناکی کرده است؟ رضا شاه خبیث روز ۱۷ دی ماه سال ۱۳۱۴ شرط کرده بود که تنها دخترانی که بیحجاب شوند، میتوانند مدرک فارغالتحصیلی دیپلم دانشسرای عالی دریافت کنند.

READ  نکاتی مهم برای خرید مانتو

آرزو و طناز دختران دانشجو، ۲۵ ساله، دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز هستند با حجابی که بیشتر میتوان بیحجاب نامید. در این باره میتوان به تحقیقی که دکتر «رفیع پور»، در سال ۱۳۷۱ به عمل آورده است نیز استناد نمود. مسئله دیگری که میبایست در خصوص بدحجابی ذکر کرد این است که در سالیان اخیر علاوه بر اینکه قبح بدحجابی در جامعه شکسته شده، غیرتمندی برخی مردان ایرانی (پدران، همسران و برادران) نیز کاهش یافته است. رئیس اتحادیه پوشاک البرز در خصوص مباحثی که اخیرا درباره مانتوهای جلوباز مطرح شد؛ اعلام کرد: اتحادیه پوشاک هیچگاه مجوزی مبنی بر فروش مانتو و تیشرتهای غیر معمول و خارج از شأن صادر نکرده که حالا بخواهد آن را لغو کند. «سید علی اصغر موسویان» در باره مانتوهای نامناسب، اظهار کرد: اکثر پوشاک عرضه شده در بازار یاسوج و استان از دیگر استانها بخصوص تهران وارد میشود مغازه داران استان وقتی به تولیدیهای سایر استانها مراجعه میکنند پوشاک و مانتو مناسب گیرشان نمیآید.

کتابفروشی معروف تبریز در خیابان آبرسان گزینه خوبی برای تبادل اطلاعات و صحبتهای دخترانه است، به آنجا رفته و مشغول ورق زدن کتابها هستم تا زمانی که دو دختر دانشجو به سمتم آمده و دنبال کتابهای مدنظرشان بودند. یکی از مهمترین روشهای ضربه زدن به باورها و اعتقادات مردم در جوامع اسلامی که با هدف تسلط بر این کشورها به کار گرفته شده است، ترویج بیبند و باری و سست کردن اعتقادات جوانان و مردم به ویژه از طریق مبارزه با حجاب اسلامی بوده است. مانتوهایی که برش مربعی در قسمت سرشانه دارند نیز برای این بانوان به هیچ وجه مناسب نیست باید از پوشیدن این گونه مانتوها خودداری کنند. در این بخش تصاویر مدل تیپ داشجویی دخترانه مناسب برای فضای دانشگاه را آماده کرده ایم. در بوفه کتابخانه با گروهی از دختران که بلند بلند صحبت میکنند، آشنا شدم و بدون هیچ مقدمهای نظرشان را در مورد حجاب و کمک به پایان نامهام پرسیدم. در این مطلب با انواع مدل مانتو حریر گلدار آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مدل مانتویی شیک و دلپذیر را برای خود انتخاب کنید.

READ  جدیدترین مدلهای مانتو پاییزه 2021 برای شیک پوشان

دیدگاهتان را بنویسید