مدل مانتو ۱۴۰۰ مجلسی شیک و زیبا

بر این اساس و بنا به درخواست شما عزیزان مجموعه ایی از عکس های جدیدترین مدل های مانتو بازیگران زن ایرانی مشهور را گردآوری نموده و در ادامه ارائه خواهیم داد که هر یک از این مدل مانتو های شیک و زیبا می توانند انتخاب مناسبی برای بانوان اهل مد و شیک پوش باشند. مانتو های کتی کوتاه هستند و حالت رسمی تری نسبت به دیگر مانتوها دارند، اگر شما هم جرو خانم هایی هستید که مانتوهای کوتاه و کتی میپسندید در ادامه شیکترین مدل مانتوهای کتی دخترانه و زنانه را مشاهده کنید. نمیخواهیم به شما ست معرفی کنیم و یا راهنمای خرید سبک و مارک خاصی از لباس ها باشیم بلکه با گفتن ریز نکاتی می خواهیم شما را به اصل قضیه برسانیم.فرقی نمی کند اسپرت پوش هستید یا طرفدار سبک لباس کلاسیک و رسمی نکته ی مهم ایان است که هرگز تیپ تان را در هم برهم نکنید.یعنی هیچ وقت کت اسپرت را با شلوار پارچه ای و شلوار پارچه ای را با کفش کالج و یا ملبورن ست نکنید. ترکیب بندی زیبایی از رنگ و طرح های جذاب در مانتو های کتی اسپرت جذابیت خاصی را به آنها داده است. با ما در مجله حرف تازه همراه باشید تا انواع مدل های شیک و جدید مانتوهای عقد محضری و نامزدی عروس ۹۹ – ۲۰۲۰ را در طرح ها و دوخت های زیبای بلند و کوتاه و ساده و مجلسی و اسپرت را در قالب ژورنال منحصر بفرد بازدید کنید.

READ  ۲۱ مدل مانتو برای افراد قد کوتاه + راهنمای خرید

مدل مانتو 2020 :: امروزه مدلهای مانتو متنوع و زیادی به چشم می خورند که در همین راستا انتخاب را برای شیک پوشان سخت تر کرده اند به همین دلیل سعی نموده ایم مجموعه ای از شیک ترین مدل مانتوهای لاکچری سال 2020 را برای خانم های شیک پوش ایرانی به نمایش گذاریم، پیشنهاد میکنیم تا انتهای مطلب با مجله ساتیشو همراه باشید. در این مطلب با ما همراه باشید. مدل مانتوهایی که در این مطلب مشاهده میکنید در انواع مجلسی، کار شده، ساده و اسپرت هستند که در سال 97 مد هستند و خانم های خوش سلیقه آن ها را میپسندند. مانتوهای کوتاه این مدلها به صورت مجلسی و اسپرت دوخته می شوند و شما می توانید از طرح های اسپرت را برای استفاده روزمره خود در مکان های مختلف استفاده نمایید. خواهید دید که چطور ، نظر اطرافیان را به کلی نسبت به خودتان عوض خواهید کرد، تا جایی که نظر خودتان نیز در رابطه با خودتان تغییر خواهد کرد. شلوار مناسب آن شلواری نیست که چسبِ تنتان باشد، باید به سایزتان باشد. نیاز به گفتن نیست فقط یادآوری می کنیم که به سرو وضع صورت و موهایتان با دقت و حساسیت بیشتری برسید. وقتی شما یک کت دو دکمه می پوشید، دیگر کمربند را کنار بگذارید، زیرا به آن نیازی نیست.

READ  مدل مانتو مجلسی / مانتو ست مادر دختری |عکس های مدل لباس جدید

زیرا پوشش شما را زننده و سبک نشان می دهد. اگر شما قد کوتاهی دارید، این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را انتخاب کنید، زیرا علاوه بر اینکه بلندی مانتو تا روی زانو و مناسب شماست، به خاطر پترن راهراه باریکی که دارد شما را قد بلندتر نشان میدهد. این مدل مانتو های بلند هم برای استفاده روزانه مورد استفاده قرار می گیرند و هم اینکه می توان آن ها را برای استفاده های دیگری همچون مهمانی های مختلط و مجلسی مورد استفاده قرار داد. اگر به تماس تلفنی پاسخ ندهید ، ما به طور خودکار قرار را کنسل می کنیم و با شما تماس خواهیم گرفت تا قرار جدید را دوباره تعیین کنیم و تاریخ جدید را پیشنهاد می کنیم. ستاره | سرویس مد و پوشاک – با توجه به اینکه در دوران بارداری به طور مرتب تغییر سایز میدهید، بهتر است در هنگام خرید مانتو بارداری پاییزه، به سراغ مانتوهای جلو باز بروید و با پوشیدن لباس گرم در زیر آن خود و نوزاد را در مقابل سرما محافظت کنید. پوشیدن سینه بند مناسب بسیار در جلوه ی لباستان تاثیر خواهد داشت. هنگام انتخاب سینه بند حتماً توجه کنید که از پشت هم مثل جلو اندازه تان باشد.

READ  شیک ترین مدل مانتوهای کار شده مجلسی برای عید 98

اما اگر رنگ رگها به آبی و بنفش متمایل است رنگ پوست شما سرد است و رنگهای سرد مثل آبی و تنهای مختلف صورتی و بنفش به شما میآید. اگر هیچ یک از این دو رنگ غالب نباشد پوست شما خنثی است و از بیشتر رنگها می توانید استفاده کنید، اما توصیه می شود بیشتر از رنگهای خنثی در کنار رنگهای تند استفاده شود. برای اینکه رنگ پوست خود را پیدا کنید به رگهای مچ دست خود نگاه کنید حال اگر رنگهایی که می بینید بیشتر مایل به سبز است شما پوست گرمی دارید و رنگهای گرم مثل قرمز و زرد و نارنجی بیشتر به شما میآید اما از رنگ های روشن کمرنگ مثل صورتی و آبی آسمانی استفاده نکنید. یکی از مواردی که تاثیر بسیار زیادی در شکل گیری اعتماد به نفس و پیدا کردن احساس خوب در شما دارد این است که همیشه شیک پوش ظاهر شوید و برای این کار باید اصول و قواعدی را رعایت کنید تا بتوانید به خواسته خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید