نکاتی درباره خرید مانتو

اگر حراست دانشگاه نسبت به نحوه پوشش دانشجویان حساس است برای اینکه با استایل دانشجوییتان زیادی ساده به نظر نیایید، حتما از ساعت، کیفهای رنگی و کفشهای جذابی که با رنگ مانتوی دانشجوییتان ست میشوند استفاده کنید. در مقالات قبلی سعی کردیم شما را با نحوه شناسایی رنگ پوست آشنا کنیم. البته پارچههایی با کیفیت و قیمت بالاتر را نیز مشاهده خواهید کرد. پارچههای پشمی به علت ضخیم بودن و گرمای زیادی که دارند یکی دیگر از پارچههایی که هستند که در دوخت مانتوهای زمستانی به کار گرفته میشوند.

از آنجاییکه قرار است مدت طولانی را در مسیر رفتن به دانشگاه و بعد هم در محوطه دانشگاه با یک مانتو سرکنید؛ در هنگام خرید مانتو دانشجویی بیشتر از هر چیز دیگری به فکر راحتی و سبک بودن آن مدل مانتو باشید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که امروزه برخی افراد به دلیل سودجویی اقدام به راه اندازی کانال های خرید و فروش کرده و با سود فراوان مانتوهای قیمت مناسب را به فروش می رسانند.

نكته قابل توجهي كه همواره بايد به آن توجه نمود اين است كه در هنگام خريد كردن اين محصول جنس و مدل انتخابي خوب و با كيفيتي را انتخاب نماييد. این مدل مانتوها توجه را از روی قد بلند شما به روی انحناهای بدنتان میکشاند. آن چیزی که مانتوهای مجلسی را زیبا و دلربا میکند طرحهای مختلفی است که طراحان بر روی این مدل مانتوها کار میکنند. برای اینکه خز مانتوی زمستانی مورد علاقهتان خراب نشود دقت کنید که هیچوقت آن را مچاله نکنید. به عنوان یک خانم قد بلند در هنگام خرید مانتو به این نکته دقت داشته باشید که مدل مانتوکوتاه پاهای شما را کشیدهتر از حد واقعی نشان میدهد و باعث بلندتر دیده شدن شما میشود.

READ  راهنمای خرید پارچه مانتویی

• اگر یک خانم قد بلند هستید و دوست ندارید که بلندی قد شما با پوشیدن مانتو بیشتر به چشم بیاید از مدل مانتویی استفاده کنید که از بالا تا پایین به یک رنگ نباشند. دلتان میخواهد با یک استایل شیک و بهروز همه را شگفتزده کنید؟ بسته به اینکه برای چه فصلی یک مانتو مجلسی میخرید انتخابهای گوناگونی پیش روی شما قرار میگیرد. 1. مانتویی را انتخاب کنید که دیرتر چروک شود: وقتی برای اولین بار به همراه مادرمان برای خرید مانتو به مغازه رفتیم، دیدیم که مادر یک تکه از آستین مانتو را در دستش گرفت و آن را مچاله کرد تا ببیند آیا این پارچه چروک میشود یا نه.

READ  مدل های مانتو بلند ایرانی

پارچههای کشی بعد از هر بار شستوشو مقداری کوتاه میشوند یا به اصطلاح آب میروند، این آب رفتن باعث میشود نه تنها مانتوی شما از قد کوتاه شود بلکه مانتو از عرض هم به شما تنگ میشود. شما به عنوان یک خانم با سلیقه به خوبی میدانید که هر مدل مانتو مختص به یک محیط خاص است، مثلا مانتو مجلسی را نمیتوان در محل کار پوشید یا هرگز با مانتوی دانشجویی به مهمانی تولد دوستانه یا خانوادگی نمیروید. اگر شما هم مغازه یا مرکز خریدی که هموطنان عزیز می توانند از آنجا لباس به قیمت خوب تهیه کنند را می شناسید در بخش نظرات همین مطلب معرفی کنید تا دیگران نیز در جریان قرار بگیرند.

چند درصد از خانمها میتوانند با دیدن یا لمس کردن پارچه مانتویی جنس آن پارچه را حدس بزنند؟ مانتو ارزان با قیمت و جدید ترین مدل ها با قیمتهای ویژه در سوناکو . اما اگر در روزهای معمولی پا به این بازار گذاشتید با دل راحت تمام مغازه ها را زیر و رو کنید تا بهترین و شیک ترین مانتوی دلخواه خود را پیدا کنید. اما کار را برای خود راحت کنید. اما خرید بهصورت تکی نیز در بازار مانتو امکانپذیر است. پس اگر به دنبال یکی از منابع خرید مانتو هستید، حتما سری به شهرک شکوفه بزنید. بدون شک اگر اطلاعات کافی و تجربه زیادی در خرید مانتو با پارچههای مختلف را نداشته باشید نمیتوانید نوع پارچه مانتو را بشناسید.

READ  مانتو شلوار اداری - خرید مانتو اداری

مانتوهای زمستانی، مانتوهای جلوباز شیک، مانتوهای بلند و کوتاه با یک عالمه طرح و رنگ مختلف که دلتان میخواهد از هر مدل یکی را بخرید. وقتی از مدل مانتو اداری به عنوان پوشش کاری خود استفاده میکنید هر روز صبح نگران اینکه چه بپوشید نخواهید بود و مانتوهای اسپرت و روزانه شما به دلیل استفاده شدن در محل کار زود خراب نخواهند شد. بیایید با هم با چند مدل مانتو معروف که تقریبا همه خانمها یکی از آنها را داخل کمد لباسهای خود دارند، آشنا شویم. ایستگاه مترو عبدلآباد فاصله کمی با بازار آن دارد. استاندارد جهانی که برای انتخاب رنگ یونیفرم اداری وجود دارد باعث شدهاست که مانتوهای اداری در رنگهای تیرهای مثل مشکی، سرمهای، طوسی و بنفش پر رنگ دوخته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید