نکاتی مهم برای خرید مانتو

خلاصه داشتن یک استایلیست یا مشاور در انتخاب این دست لباس هم توصیه می شود که باید در نظر داشته باشید. مانتو های عرضه شده از بهترین جنس پارچه و با کیفیت بالایی دوخته شده است و قیمت ها به دلیل عرضه مستقیم از تولیدی مناسب و ارزان می باشد. بهتر است از جنس نخ باشد تا هنگام تعریق بدن بوی نامطبوعی نگیرد. در کل بهتر است مانتو روزمره مورد نظرتان علاوه بر تن خور مناسب و اعطای زیبایی ظاهری به فرم بدن شما، کمک کند احساس راحتی و آسایشِ خاطر را تجربه کنید. از آن به عنوان لباسی مناسب برای موقعیتهای مختلف مانند مهمانی رسمی، قرارِ کاری مهم یا موارد روزمره مانند گردشها و خریدها و دیدار دوستان خود و …

شما در مجالس مهم مانند عقد یا عروسی یا حتی هنگام عذارایهای رسمی بهتر است از این نوع مانتوها استفاده کنید و به طور ویژه و خاص در جمع نزدیکانتان بدرخشید. برای خرید مانتو اداری معمولا باید رنگهایی مانند طوسی، سورمهای، مشکی و از این قبیل رنگها را انتخاب کنید. مانتو اداری همانطور که از اسمش پیداست یک مانتوی ساده شیک و در عین حال رسمی است. مانتو های مراکز فروش در این مناطق نه تنها شیک و جدید هستند بلکه دارای کیفیت خوب و قیمت مناسبی هم بوده و میشه گفت برای تمام سلیقه ها مدل مانتو مناسبی دارند.

READ  ژورنال مدل مانتو. مدل مانتو اسپرت

افرادی که رنگ پوستشان نه تیره است نه روشن، می توانند تقریبا از هر رنگ لباسی استفاده کنند. رنگ مانتو نیز با توجه به نوع مجلس انتخاب می شود که تیره یا شاد باشد. با توجه به حساسیت دانشگاهها و در کل محیط آکادمیک دانشگاه بهتر است مانتویی شیک و رسمی انتخاب کنید. ممکن است شما هم گاهی در محلهای متفاوت با ظاهر نامتعارف بانویی دیگر در آن جمع رو به رو شده باشید. در این پاساژ ها نیز فروشگاه های مخصوص مانتو خیلی زیادی به چشم میخوره که با گشتن در این پاساژها میتونید مانتوهای زیبا و شکیلی رو تهیه کنید. بهتر است كه فردي اين كار را شروع نمايد كه با كار خياطي، طراحي، جنس و در نهايت مد روز آشنا باشد.

جنس باکیفیت بخرید. فروشگاه های اینچنین زیاد هستند که از یک فروشگاه معتبر مثل آکاد خریدتان را انجام دهید. یکی از آیتم هایی که در انتخاب مانتو زنانه مهم است قد و مدل اندام شماست. اگر قد متوسط رو به بالایی دارید توصیه میشد که از مانتو و شلوار یک رنگ در ست مانتو و شلوارتان استفاده نکنید، دلیل این مسئله هم این است که ست هم رنگ شما را بلند قدتر از چیزی که هستید نشان میدهد. رو هم خریداری کنید. اگر به دنبال خرید مانتوهای بسیار شیک، ترک و مانتو مجلسی های خاص هستید، بهتره سری به خیابان جمهوری بزنید و از مدل های موجود در فروشگاه های این خیابان هم دیدن کنید.

READ  مدل مانتو · مدل لباس مجلسی ·

معمولاً کت ابتدا با توجه به شرایط انتخاب می شود و سپس به دنبال موارد هماهنگ و مناسب دیگری خواهیم بود و این نشان دهنده اهمیت کت در سبک زنان ایرانی است. در انتخاب یک پالتو زنانه مناسب باید به موارد مختلفی توجه کرد که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. بعضی از پارچهها دارای شناسنامه میباشند که جزئیات دقیق راجع به جنس پارچه را میتوان در آن شناسنامه مشاهده کرد. مقاله انواع مدل جنس پارچه ما را از دست ندهید! جنس ساتن: اگر میخواهید با پوشیدن یک مانتو و لباس مجلسی در کانون توجه باشید، پارچهی ساتن با تنوع، رنگبندی و خاصیت براق و لیز بودن، گزینهی خوبی است.

READ  طول مستطیل دوبرابر قد مانتو ست

مانتو مجلسی مشکی برای خانم ها با اندام های بسیار متفاوتی طراحی شده انده که شما نیز می توانید با توجه به وزن و تناسب اندام خود یکی از مناسب ترین این مانتوها را تهیه و بپوشید. انتخاب مانتو مناسب و باتوجه به فصل نیز ممکن است یکی از موارد پیش پا افتاده در ذهن شما باشد. ادامه این نوشته از رادیو مدا برای شما جذاب خواهد بود. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد مدل مانتو مجلسی با گیپور و نحوه سفارش این مدل از مانتوها توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

برای سفارش مقالات می توانید اینجا کلیک کنید ! می توانید از همه رنگ هایی که در دو گروه بالا ذکر شد، استفاده کنید، اما پیشنهاد ما این است که آن را هماهنگ با رنگ چشم هایتان انتخاب کنید. شما میتوانید این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را با صندل یا کفشهای پاشنهدار در تابستان بپوشید. هنگام ورودتان، با غرفهها و مغازههای مختلف مواجه خواهید شد که علاوه بر وجود اجناس متفاوت در طرح و رنگهای متفاوت، اجناسی هم هست که شما آنها را مکرراً مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید