پیشنهاد خرید مانتو : تابستان مانتو چی بپوشم؟

پارچه های غواصی معمولا در رنگ های متنوع مانند: سفید، مشکی، سورمه ای، یشمی، قرمز و غیره تولید می شوند. انواع ساتن در دوخت مانتوهای اداری کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. ساتن پشت کرپ در میان خریداران دارای محبوبیت است. زیر دست این نوع پارچه در مقایسه با پارچه های ریون یا ونیز، ضخیم تر است. در بسیاری از مناطق کشور، با توجه به سلایق و شرایط آب و هوایی، نوع خاصی از پارچه های مانتویی را انتخاب و به صورت عمده در تولید استفاده می کنند؛ برای مثال طرفداران اصلی پارچه های ریون و ونیز، شهرهای جنوبی کشور هستند. خرید مانتو را میتوان مهمترین بخش خرید لباس بانوان ایرانی تلقی کرد.

خرید لباس و پوشاک مجلسی برای خانمها از موضوعهای بسیار مهم و ارزشمند تلقی می شود. این نوع مانتوی اسپرت میتواند انتخاب مناسبی برای مسافرتها یا خریدهای روزانه باشد و به افراد کوتاهقد نیز توصیه میشود. اصلیترین ویژگی مانتو اسپرت این است که بهواسطه طرح راحت و انعطافپذیری، قابلاستفاده در محیطهای مختلف بوده و این ویژگی میتواند در دنیای امروز که مشغله افراد بالا رفته و مجبور به انجام چندین و چند کار همزمان در یک روز هستند، بسیار مفید است که این کاربرد، میتواند از خرید روزانه تا رفتن به محل کار و یا دانشگاه و حتی مسافرتها و بسیاری از کارهای دیگر را در روز بربگیرد.

READ  اهمیت خرید مانتو شلوار اداری از مجموعه طاعتی - تابناک

بدون شک برایتان پیش آمده است که مانتوهای لی را در رنگ های متفاوتی مشاهده کرده باشید. به طوریکه هر نوع مدلی را می توانید به عنوان خرید مانتوی عیدتان در نظر بگیرید. معمولا پارچه های ریون با رنگبندی های گوناگون به صورت طرحدار و ساده تولید و عرضه می شوند که به خصوص رنگ های مشکی و سورمه ای آن بیشترین خرید و فروش را در بازار دارند. یکی از پرکاربردترین پارچههای پشمی نیز با عنوان فوتر با نمد در بازار وجود دارد. حالت تمام کش این نوع پارچه سبب شده است که در دوخت لباس زنانه، مانتوهای راحتی و زیبا بسیار پرکاربرد باشد و شهرت زیادی پیدا کند.

برند عاشقی و فرانسوی از برندهای معروف پارچه ساتن است که در دوخت مانتوهای مجلسی و اسپرت، بسیار پرکاربرد است. بهترین پارچه های کدری معمولا در کارخانجات نساجی شهرهای اصفهان و یزد تولید می شوند. تا قبل از انقلاب خانم های ایرانی از چادرهای رنگی و مشکی برای پوشش خود استفاده می کردند و یا حجاب خاصی نداشتند. شما قطعا کار سخت تری برای پیدا کردن مانتویی که اندام شما را خوش فرم و زیبا نشان دهد خواهید داشت. بسیاری از دوزندگان و مصرف کنندگان زیر دست و لطافت پارچه ونیز را مشابه پارچه های ریون می دانند.

READ  مدل مانتو بافت دخترانه 2021 ·

بسیاری از دوزندگان با توجه به استقبال خوب بانوان از پوشاک دوخته شده با انواع ریون، با استفاده از خرج کار مناسب، لباس و مانتوهای بسیار شیک و مرغوبی را تولید کرده و فروش بسیار بالایی دارند. بنابراین اگر از دوزندگان انواع مانتو و جویای انواع پارچه غواصی هستید، با وارد کننده اصلی آن مرتبط شده و بهترین مدل و کیفیت پارچه غواصی را تهیه کنید. درحالیکه در بیشتر نقاط دنیا واژه Sportدر فشن، به پوششی اطلاق میشود که به نوعی به ورزش مرتبط باشد؛ در فرهنگ عامیانهی فارسی فعلی، این واژه نه فقط به آیتمهای ورزشی، بلکه به پوشش هایی گفته میشود که در عین زیبایی ظاهری، ساده و راحت باشند، در محیطهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند و کاربردی باشند.

با این روش می توان حتی در بخش های خاصی از مانتو، طرح خاصی مانند سایه روشن ایجاد کرد. در نهایت پس از آنکه مراحل دوخت مانتو کامل شد، کلیه مانتوهای آماده شده را به شرکت های آنزیم تحویل می دهند تا رنگ پارچه تبدیل به رنگ دلخواه شود. اما همواره سادگی و رسمی بودن مدل را مدنظر قرار دهید. پارچه های چرم در دسته پارچه های پاییزه و زمستانه قرار می گیرند. راسته مانتو فروشهای این بازا که واقع در کوچه هفت تن است، اکثرا شامل مانتوهایی با قیمت مناسب هستند. به دلیل وارداتی بودن پارچه غواصی، ممکن است در هنگام خرید انواع آن با قیمت های مختلفی مواجه شوید.

READ  خرید مانتو ارزان

افرادی که دارای اندامی درشت و چاق هستند نباید از مانتوهای کشی و تنگ استفاده کنند همچنین این افراد نباید از مانتوهایی که دارای کمربند هستند استفاده کنند زیرا کمر باعث ایجاد جمع شدگی در ناحیه شکم شده و در نتیجه بزرگی شکم بیشتر از آنچه که هست نمایان میشود. معمولا برای مهمانی های اشرافی و بزرگ از مانتوهای منحصر به فرد ابریشمی استفاده می شود. معمولا از پارچه ساتن به عنوان خرج کار نیز در دوخت مانتو استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید