چگونه با مانتو مشکی تیپی جذاب داشته باشیم ؟

زیرا که مانتو های جلو باز به دلیل مدل های متنوع و طرح هایی که دارند نیازی به لوازم اکسسوری خاصی ندارند. ست مونوکروم مشکی، جذابیت و شکوه خاصی دارد که با استایل های تک رنگ دیگر متفاوت است. 9- رج پشت : همه 13 دانه و بعد 14 دانه را از رو میبافیم طوری که هر دو ( 14 و 13 دانه) به هم وصل شوند. بعد از سجاف ۸ سانت داخل و ۸ سانت پایین خط دور گردن جلو را رسم می کنیم. پس به خاطر داشته باشید هرگز مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک هارمونی انتخاب شود.نکته مهم دیگر در انتخاب مدل مانتو 91 برای خانم های قد بلنداین است که مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان میدهد پس از پوشیدن چنین مدلهایی خودداری کنید.هر مانتوی که خیلی گشاد و بادکرده باشد شما را بزرگتر از آنچه که هستید نشان میدهد.مدل مانتو 91 را سعی کنید به گونه ای انتخاب کنید که کمر دار باشد چون مانتوهای زنانه کمردار تنگ شما را خوش اندام و زیبا نشان میدهد.مدل مانتوی که به انحناها و برجستگیهای بدن تاکید بیشتری بکند، توجه را از قد بلند دور میکند و اندام شما را متناسبتر نشان می دهد.

READ  نکاتی درباره خرید مانتو

همانطور که مشاهده کردید، طرحهای چهارخانه بیش از هر طرح دیگری در فصول سرد سال راه خود را به پوشاک بانوان به ویژه مانتوها باز میکنند. مانتوهای بلند اندامی اداری، مجلسی، اسپرت و جلو باز از پرطرفدارترین مدلها محسوب میشوند. برای جذاب تر دیده شدنتان بهتر است مدل مانتوی جلو باز خود را از نوع مدل کمر دار و طرح اندامی آن انتخاب کنید. افراد قدبلند به هیچ عنوان نباید کفش های پاشنه بلند را از استایل خود حذف کنند بلکه آن ها می توانند کفش هایی با پاشنه های کوتاه تری را انتخاب کنند. شومیز های سفید حریر، گیپور یا پلیسه که اخیرا به اقبال زیادی در صنعت پوشاک زنانه دست پیدا کرده اند، آیتم مناسبی برای قرار گرفتن زیر مانتوهای مشکی کوتاه و ساخت یک استایل جذاب و رسمی هستند. کافیست یک مانتو پاییزه یا یک بارانی مشکی را به شکل جلوباز روی هودی رنگی خود بپوشید. نفیسه روشن این عکس را روی سی و سه پل اصفهان گرفت تا به همگان بگوید “اگر مانتو گل گلی و شال صورتی بپوشید، از انواع و اقسام مواد اسیدی، چه از سمت دوستان موتوری، چه از سمت آسمان (!) در امان هستید”.

READ  ست مانتو مشکی؛ راهنمای انتخاب شال، شلوار و کفش مناسب

یک شال گردن یا دستمال گردن به رنگ گرمی مثل قرمز یا نارنجی میتواند حال و هوای ست روزانه ی شما را زیر و رو کند. به همین دلیل زمانی که می خواهید مانتو مجلسی بلندمشکی بپوشید، بهتر است سایر آیتم هایتان را رنگی کنید تا استایل شما جلوه بهتری را پیدا کند. برای خرید و انتخاب مدل مانتو مشکی بهتر است ابتدا پارچه هایی که در مانتو به کار می روند را بشناسید و سپس سراغ انتخاب مانتو بروید. ترکیب پارچههای رنگی همانند ترکیب رنگهای مختلف، از تنوع بیشماری برخوردار است. برای آنکه تیپی متفاوت و جذاب با مانتو مشکی داشته باشید شما می توانید از یک پیراهن یا شومیز رنگی و یا سفید در زیر مانتو مشکی خود استفاده کنید. پیشنهاد میکنیم در صورت ترکیب این آیتم ها، از جوراب شلواری های نازک استفاده کنید یا چکمه های بلند را جایگزین شلوار کنید. برای انتخاب مانتو بلند حریر و اندامی، می توانید از مدل های جلوبسته یا جلوباز دکمه دار و بدون دکمه استفاده نمایید. در مورد جزئیات و اکسسوری های این ست، پترن animal print یا پلنگی از ترند های اصلی امسال است که میتوانید از شال یا کیف دستی با این طرح استفاده کنید.

READ  بهترین مدل مانتو مشکی مجلسی و اسپرت جدید 99

این رنگ هر چه بیشتر در جزئیات به کار برده شود، چشمگیرتر و هیجان انگیز تر خواهد بود. برای مثال اگر مانتووشلوار انتخابی فرد یک رنگ باشد ، قد وی بلندتر دیده می شود، پس بهتر است رنگ مانتو و شلوار این افراد متفاوت از هم باشد. در آخرین ست رسمی پیشنهادی ما، به یک شلوار پارچه ای مشکی کوتاه (تا قوزک پا)، شومیز ساده ی مشکی، و کفش فلت نوک تیز نیاز دارید تا در کنار مانتوی مشکی استایل باشکوه و فوق العاده ای بسازید. پترن چهارخانه ی ریز، یکی از مواردی است که در کنار پارچه ی ساده ی مشکی نمای خوبی دارد و میتواند گزینه ی مناسبی برای انتخاب شلوار در کنار مانتوی کوتاه مشکی باشد. حتی مانتوهایی که با برچسب مانتوی اسپرت شناخته میشوند را معمولا به رنگ های تیره مثل مشکی یا سرمه ای میبینیم. این مدل های جلوبسته می توانند به صورت گل دار و یا طرح دار باشند. این طیف به خصوص در موقعیت های رسمی تری مثل دانشگاه میتواند پرکاربرد باشد. این مرکز خرید، تنوع فراوانی داشته و میتوانید انواع مدلهای کفش زنانه، از کفش پاشنه بلند مجلسی گرفته تا صندل و کتانی، را به راحتی در آن بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید