کاملترین راهنمای خرید مانتو از فروشگاه های اینترنتی – فروشگاه پوشاک پنو

وجود جیب روی مانتو جلب توجه به سینه ها را بیشتر می کند . با توجه به قیمتش میتونم بگم وقتی به دستم رسید شگفت زده شدم ! اگر به پانچ علاقه ندارید و در عین حال با محدودیت بودجه مواجه هستید، بهتر است بدانید که قیمت دوخت مانتو کیمونو نیز در اکثر خیاطی ها پایین است. اگر هم به مانتو های اور سایز هم علاقه مندید حواس تان باشد که اندازه آن را زیاده از حد بزرگ و گشاد انتخاب نکنید. مانتوهایی با بالاتنه ساده و گشاد بپوشید.

اگر از اندام مناسبی برخوردار هستید ، می توانید مانتو هایی ساده اما در طرح ورنگ شاد بپوشید . اگر هم از دوست داران لباس های طرح دار هستید، طرح های ریز و ظریف می تواند انتخاب بسیار خوبی برای تان باشد. برای مثال، تابستان چه چیزی میطلبد؟ اگر ریز اندام و کوتاه قد هستید پوشیدن مانتو های خیلی آزاد و خیلی بلند می تواند بزرگ ترین اشتباه پوششی شما باشد زیرا این مدل مانتو ها شما را ریز تر و قد تان را کوتاه تر آن چه هست نشان می دهد و به طور حتم این چیزی نیست که شما بخواهید.

READ  راهنمای خرید مانتو بهاری گل دار

این طرح ها جدیدترین مدل های مانتو در مزون های پوشاک مانتو می باشد. برخی افراد به اشتباه مانتو های تنگ و جذب را انتخاب می کنند تا آن ها را لاغر تر نشان دهد اما تنها اندام شما را بد فرم و چاق نشان می دهد. این نوع بارانی بسیار سبک بوده و معمولاً تنها خاصیت ضد آب دارد. برای هر کدام از ما بارها پیش آمده است که تنها تحسینگر لباسهایی زیبا بودیم و از حریم ویترین پا را فراتر نگذاشتهایم. مدل انتخابی این افراد بیشتر دارای تزیین است وقد مانتو بیشتر مواقع بلند می باشد ، انتخاب رنگ مانتو تاثیربسزایی در پوشش این افراد دارد وپیشنهاد ما به افراد میانسال مانتو بلند مشکی با تزیینات زیبا روی سر آستین ودور یقه است.

خانم های جوان می توانند از مدل های جلو باز واسپرت استفاده کنند .همچنین مدل مانتو فانتزی و سنتی در اندازه های کوتاه وبلند نیز به این افراد پیشنهاد می شود. در این مورد مهم ترین نکته در انتخاب مانتو اندازه مانتو است. انتخاب مانتو در این مورد کمی سخت خواهد بود و باید در انتخاب دقت بیشتری به خرج داد تا انتخاب خوبی داشت. سپس باید متناسب با حالت اندام های خود اقدام به خرید مانتویی مناسب نمایید؛ مثلا چنانچه از قدی بلند برخوردار هستید حتما از مانتوهای کمردار استفاده نمایید و یا اینکه چنانچه از قدی کوتاه برخوردار هستید، از مانتوهایی با طرح خطوط عمودی بر روی آنان استفاده نمایید تا کمی بلندتر نشانتان دهد.

READ  مدل مانتوهای دوختنی جدید ۹۶

ونکاتی چون استفاده از راه عمودی به جای افقی ، کوتاه نبودن مانتو وایرادهای اندامی خود را در نظر داشته باشند ذکر این نکته ضروری است که از پوشیدن مانتو با جنس استریج وکشی ومدل مانتو هایی که جیب های برجسته دارند ، دوری کنید. یکی از دقدقه ی خانم هاو سوالاته زیادی که میشود این است که آیا این مانتو چروک میشود؟ مانتوهای که ازجنس کشی هستند در ظاهرتاثیر دارد زیرا بدنما میتواند باشید،یکی از مواردی که منفی تلقی میشود برای پارچه های کشی این است که در اکثر مواقع آبرفت دارند،یعنی امکان دارد سایز مانتو تنگ تر یا کوتاه ترشود.

READ  28 مدل مانتو مجلسی مشکی شیک و جدید کار شده

انتخاب رنگ مانتو معمولا بر اساس سلیقه افراد شکل می گیرد اما باید به این نکته هم توجه کرد که چه رنگی مناسب رنگ پوست تان است و این هماهنگی رنگ ها می تواند تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و آراستگی شما داشته باشد. اگر هم رنگ پوست تان روشن است برای انتخاب رنگ محدودیت خاصی نخواهید داشت زیرا همه رنگ ها با پوست تان هماهنگی خوبی دارند. که اگر سمت خیابان طلاب بروید شما را راهنمایی می کنند و به راحتی می توانید پیدا کنید.

این در حالی است که برای خرید مانتوهای مجلسی می توانید کمتر بر راحتی مانتو تمرکز کنید و بیشتر سراغ طرحها و مدلهای خاص بروید چرا که در نهایت قرار نیست برای مدت طولانی مانتوی مجلسی را به تن داشته باشید یا با آن فعالیت بدنی بخصوصی انجام دهید. معمولاً کت ابتدا با توجه به شرایط انتخاب می شود و سپس به دنبال موارد هماهنگ و مناسب دیگری خواهیم بود و این نشان دهنده اهمیت کت در سبک زنان ایرانی است.

دیدگاهتان را بنویسید