۱۰ نکته مهم برای خرید مانتو دخترانه – ایواراشاپ

مانتو اداری هم مانند کت و شلوار مردانه است و باید به همان دقت شسته شود. خرید آنلاین مانتو عربی مجلسی نیز از سایت ما میسر می باشد، این نوع مانتو های عربی برای مجالس مختلف مانند عزادارای ها و ماه محرم و صفر مناسب می باشند. با این همه با کمی دقت و حوصله می توان مانتویی را خرید که برای شما مناسب تر است و با ویژگی های شما تناسب بیشتری دارد. همچنین میزان کوتاه یا بلند بودن مانتو به میزان زیادی به خود شما و محلی که در آن حاضر میشوید بستگی دارد. علاوه بر این بستن کمر روی مانتو باعث عرق کردن ناحیه ای میشود که کمربند روی آن قرار دارد و همین باعث تشدید گرما در شما میشود.

آنگاه می بایست متناسب با موقعیت اندام های خویش مبادرت به خرید مانتویی مطلوب نمائید ; به عنوان مثال در صورتیکه از قدی بلند برخوردار می باشید مطلقا از مانتوهای کمردار به کارگیری فرمایید و یا این که این که در شرایطی که از قدی کوتاه برخوردار میباشید , از مانتوهایی با طرح خطوط عمودی بر روی آنها به کار گیری فرمایید تا مقداری بلندتر نشانتان دهد . این پاساژ اگرچه در شمال تهران قرار داره اما مانتوها و لباس هایی که در فروشگاه های آن به فروش میرسه، دارای قیمت مناسبی بوده و شما میتونید انواع مدل های مانتو رو با قیمت های مناسب از این پاساژ خریداری کنید.

READ  مدل مانتو نخی جلو بسته بسیار شیک با طرح های جدید - خبر از ما

در صورتی که به دنبال راهنمای خرید مانتو هستید تا انتهای این پست با ما همراه باشید تا به بررسی برخی از بهترین مدلهای مانتو رسمی ۲۰۱۹ را به شما معرفی کنیم. در این پست قصد داریم چند مدل مختلف از مانتوهای رسمی را به شما معرفی کنیم. یکی دیگر از مهمترین مواردی که در زمان خرید مانتو باید به آن توجه داشت، این است که آن لباس در چه محیطی پوشیده خواهد شد؟ به علاوه در مجموعه پوشاک سایت نیازمندیهای ژنوس میتوانید آگهی های مختلف پوشاک را یک جا کنار هم داشته باشید بدون آنکه وقت چندانی برای آن صرف کنید. مانتوپف دار نیز به دلیل گشاد بودنشان شما را حجیم تر از آن چه که هستید نشان می دهد.

برای این خواسته شما می بایست ابتدا معلوم نمایید که مانتوی جدیدتان را در چه فضایی خواهید پوشید و آنگاه از بین مانتوهای اداری , مجلسی , دانشجویی , معمولی و اسپرت یکی را گزینش نمائید . اگر در فصل زمستان مسافرت می کنید کار کمی سخت تر است و باید چکمه یا بوت را همراه خود ببرید. برای اینکه کمی به استایل خود رنگ و لعاب بدهید، کافیست از یک کیف و کفش و یا شال و روسری با رنگبندی مناسب استفاده کنید.

READ  راهنمای خرید لباس قسمت مانتو بارداری - ویرگول

مثلاً مانتویی روزمره بهتر است جیب داشته باشد یا مانتوی زمستانی می تواند کمی کلفت تر باشد. اگر قد متوسط رو به بالایی دارید توصیه می شد که از مانتو و شلوار یک رنگ در ست مانتو و شلوارتان استفاده نکنید، دلیل این مسئله هم این است که ست هم رنگ شما را بلند قدتر از چیزی که هستید نشان می دهد. مانتوهای کتان برای پاییز و زمستان مناسب هستند زیرا دارای ماده ای بادوام و ضخیم هستند که از براقیت بالایی برخوردار است. مدل مانتو Wrap (یک سمت روی سمت دیگر پیچیده میشود) برای شما مناسب هستند، زیرا این مدل باعث میشود سینه به دو قسمت تفکیک شود و کمر مشخصتر شود و در نهایت شکم کوچکتر بنظر میرسد.

خانم های جوان می توانند از مدل های جلو باز واسپرت استفاده کنند .همچنین مدل مانتو فانتزی و سنتی در اندازه های کوتاه وبلند نیز به این افراد پیشنهاد می شود. افرادی که رنگ پوستشان نه تیره است نه روشن، می توانند تقریباً از هر رنگ لباسی استفاده نمایند. کسانی که پوست تیره دارند، بهتر است مانتویی در تضاد با رنگ پوست خود انتخاب نمایند. مشکی در دسته بندی رنگهای خنثی است و کمترین تاثیر را در مخاطب شما ایجاد ایجاد میکند. بهتر است به نکته بعدی توجه کنیم: تعریف شما از کلمه ارزان چیست؟ به عنوان مثال پارچه فوتر به تنهایی برای تولید گرما کفایت میکند.

READ  مدل مانتو های زنانه و دخترانه 2021

ست کردن مانتو مشکی با کیف و کفش نقره ای: کیف و کفش نقره ای به تنهایی تداعی کننده یک اکسسوری رسمی هستند اما وقتی شما آنها را با یک مانتوی مشکی ست میکنید حتما مراسم مهمی در پیش دارید! ست کردن مانتو مشکی با شال سفید: به جرات میتوا گفت ست کردن مانتوهای مشکی و شال سفید جزو زیباترین ترکیب رنگ های پوشش در کشورمان است. ست کردن مانتو مشکی با شال آبی: این ترکیب حالتی با شکوه را برای فرد خلق می کند و تداعی کننده ثروت و آراسته بودن است. طوسی ابهت مشکی را تا حد زیادی کم و به آراسته شدنش کمک میکند. میتوانید از زیورآلات پارچهای سوزندوزی شده کمک بگیرید یا سراغ اکسسوریهای پلاستیکی با رنگهای بولد Bold بروید.

دیدگاهتان را بنویسید