۲۳ مدل مانتو مجلسی برای افراد چاق + راهنمای انتخاب

برعکس دسته بالا خانم های مسن در انتخاب لباس بخصوص مانتو محافظه کار تر و محتاط تر عمل میکنند به همین خاطر مانتوهای بلند یا مانتو های مشکی مجلسی در میان این خانم ها محبوب تر است تا مانتو با طرح های خاص یا رنگ بندی های جیغ و شاد. اگر این مدل لباس ها را بیشتر میپسندید مدلهای جذاب تونیک سایز بزرگ را نیز در ستاره ببینید. علاوه بر این رنگ مانتوی بارداری نیز باید روشن و زیبا باشد زیرا روحیه خانم ها در این دوران حساس تر از همیشه می باشد. 1. همیشه به خاطر داشته باشید که در دوران بارداری مهمترین نکتهی قابل توجه، راحتی شماست پس هر مانتویی را که انتخاب میکنید، این نکته را در اولویت قرار دهید. بهتر است انتخاب شال و روسری برای مانتویی که قرار است برای عید نوروز انتخاب کنید را با توجه به موققیت انجام دهید. روسری ساده مشکی حریر یک انتخاب مطمئن برای ست شدن با مانتو مجلسی است. کافی است یک جفت بوت قهوهای (اگر یک جفت بوت چانکی در کمدتان دارید، پیشنهاد اول رادیومدا به شما پوشیدن این مدل بوتهای جذاب است که امسال ترند شدهاند) را با مانتوی مخمل قرمز رنگ که گلهای ریز زیبا دارد، ست کنید.

READ  ژورنال انواع مدل مانتو تابستانی و تابستانه با پارچه نخی 98 - 2021

همچنین شما میتوانید مانتو عید امسال خود را به رنگ سال ۲۰۱۹ یا تناژهای روشنتری از رنگ مرجانی تهیه کنید. همچنین راحتی اینگونه پوششها و مانتوهای مناسب خیابان، بالاترین الویت در انتخاب آنها محسوب میشود. یکی از بهترین مدل مانتوها که میتوان به صورت روزمره از آن استفاده کرد و بسیار تن پوش راحتی نیز دارد مدل مانتو جلو بسته است. یک مزیت کت بلیزر شطرنجی این است که میتوانید به راحتی آن را با یک تیشرت ساده و شلوار جین در استایل کژوال بپوشید. اگر دوست ندارید تا مانتوهایی با طرح خیلی شلوغ بپوشید، میتوانید از این طرحها به صورت متناسب و محدود، مثلا تنها در سر آستینها یا قسمت یقه استفاده کنید. جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم باعث میشود که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه شود و شکمتان بزرگتر به نظر برسد. مانتوهای کمردار نیز به خاطر ایجاد خطای دید بدن شما را به دو قسمت تقسیم میکند و آن را خوش فرم تر نشان خواهد داد. اگر به دنبال انتخابهایی بولدتر و جالب توجهتر میگردید، میتوانید از پارچههایی با طرح پوست حیوانات مانند طرح پلنگی نیز استفاده کنید. اگر موجب جلب توجه نامحرم یا باعث فساد و ارتکاب حرام گردد، جایز نیست.

READ  آموزش بافت مانتو بافتنی

بر شما لازم است لباس ضخیم (در برابر نامحرم) بپوشید، هرکسی که لباسش نازک است دینش هم مثل لباسش نازک و ضعیف است. علاوه بر این که مانتو مفاتن بدن و برجستگی های آن را نمی پوشاند و در انظار اجانب، معرضیّت برای فساد دارد و صورت و دست هم پوشیده نمی شود. مانتو های مجلسی دارای تنوع بالایی هستند که علاوه بر انواع مدل مانتو مجلسی کوتاه ، مانتو مجلسی بلند ، مانتو مجلسی جلوباز و غیره ، انواع دیگری دارند که شامل مانتو مجلسی بهاره ، مانتو مجلسی تابستانه ، مانتو مجلسی پایزه ، مانتو مجلسی زمستانه میباشد . توجه به نوع سلیقه ای که دارند اقدام به خرید نمایند. بازار پالتو و مانتو در تهران را در بازار و مراکز خرید بررسی نکنید در منزل و محل کار خود کافیست وارد مجموعه فروشگاهی انلاین سونایکو شوید . فراموش نکنید که حتما لباسی به این رنگ به خصوص برای تابستان در کمد لباسهای خود داشته باشید.

البته فراموش نکنید که اکسسوریهایی مانند عینک و کمربند نیز بر هر چه شیکتر نشان دادن ظاهر شما نقش به سزایی خواهد داشت. سؤال: پوشیدن مانتوهای تنگ و کوتاه توسط زنان که حجم بدن آنها پیداست، از نظر شرعی چه صورت دارد؟ رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بویراحمد گفت: در واقع حق انتخاب مانتو مناسب وجود ندارد و آنچه که وجود دارد مانتوهای جلو باز است که مغازه داران مجبور به خریداری هستند. پیشبند ( اپرون ):بسته به جنس استفاده مختلف دارد. اگر جزو آن دسته از دختر خانمهایی هستید که تنها از مدلهای بسیار ساده مانتو خوشتان میآید میتوانید از مانتوهای بسیار ساده در رنگهای شاد مختلف استفاده کنید که یقه و آستین متفاوت یا کار شده دارند. با latest کفش مدل sports familiar های ورزشی ۱۵ ۱۵ از ۲۰۱۷ get جدیدترین shoes the سال شوید ۲۰۱۷ آشنا with 10 اردیبهشت ۱۳۹۳ – مدل های جذاب مختلف کفش زنانـهreviewed by mg on apr 30rating تصاویر مدل کفش پاشنـه بلند چکمـه و ساده زنانـه. از آن جایی که دوران لباسهای تنگ و کوتاه به سر آمده به طور کلی میتوان گفت مناسبترین طول این لباس از روی زانو تا ده الی ۱۵ سانتی متر پایین تر از آن است.

READ  مانتو تابستانی زنانه

دیدگاهتان را بنویسید