۲۴ عکس مانتو هنری با طرح اسلیمی،مینیاتور،کاشی – دلبرانه

شیکترین مدلهای مانتو اداری با طرح های زیبا. این رنگ زیبا و کویری را میتوانید برای دوخت یک پالتو بکار ببرید و بعنوان یک استایل، بـه تن کنید. دنیای ما را به دنیایی متفاوت تبدیل کند.در این جا چند داستان واقعی . مانتوهایی که کاربری روزانه دارند و مکرر از آن ها استفاده می شود باید به معنای واقعی تن خور مناسبی داشته باشد. خیلی از لباس های زمستانی طوری طراحی شده اند که یقه آن را میتوان هم به صورت بسته و هم به صورت باز استفاده کرد یعنی با طراحی چند زیپ و دکمه میتواند مقدار باز و بسته بودن آن را تنظیم کرد اگر لباسی انتخاب کنید که یقه آن بسته باشد میتوانید حتی بدون شال گردن هم از آن استفاده کنید. دیگر به همراه کلیه زیرساخت های مربوطه به صورت ساکن . همان طور که از عنوان مشخص است این مانتو پیرسینگ دار است و آستین های آن حلزونی هستند. البته لباس چرم طرفداران خاص خود را دارد و ممکن است هرکسی آن را نپسندد. در نهایت باید به لیست پارچههای مناسب برای مانتوی زمستانی پارچه بافت را نیز اضافه کرد. بنابر این اصل بهتر است برای مدل مانتو زمستانی از رنگهای تیره استفاده کنیم.

اما بیایید کمی موشکافانهتر به این موضوع نگاه کنیم. در انتخاب لباس زمستانی به محل زندگی خود دقت کنید . به عنوان مثال اگر شما خانمی چاقی هستید می توانید مدل مانتو های مشکی ایستا و کمر دار و یا اندامی را امتحان کنید. یا معیارهای دیگری هم در نظر میگیرید؟ این رنگ گرم آرامش بسیار خوبی رابه شـما و اطرافیان تان در روزهای سرد سال خواهد دارد.یک استایل خردلی ایجاد کنید و بیشتر از هر زمان دیگری مورد توجه دیگران قرار بگیرید. این نوع پارچه (خصوصا نوع چهارخانه آن) از قدیم برای لباس های گرم استفاده می شده و هنوز که هنوز است از مد نیافته. از دیگر خصوصیات این پارچه زمستانی که آن را برای پاییز و زمستان مناسب کرده، ضدآب بودن آن است. مانتو کشی و استرج و کمر کشی را انتخاب نکنید. بهرتین مدل مانتو برای خانم های چاق و سایز بزرگ : مانتویی که حتی یک سایز برای شما کوچک است را انخاب نکنید. اگر بـه دنبال رنگی هستید کـه در بیرون از منزل زیاد جلب توجه نکنید ودر حین حال با روز هاي سرد زمستانی هم خوانی جذابی داشته باشد، پیشنهاد مـا استفاده از رنگ ارغوانی میباشد.بـه گزارش سایت پارس ناز یک پالتو ساده ارغوانی بـه همراه یک شال گردن زیبا گزینه بسیار خوبی برای استیال شماخواهد بود.

READ  عید امسال مانتو چی بپوشیم ؟

جملات زیبا و قشنگ سال نو مبارک · شبهای قشنگ اسفند مهتابی شد. اگر از آن دسته از بانوانی هستید که دوست دارید در فصل سرما مثل یک ملکه برفی لباس بپوشید، مدل مانتوهای زمستانی که بر روی قسمت یقه یا سرآستین آنها با خز کار شده باشد بهترین انتخاب برای شماست. انتخاب این مدل شما را مثل همیشه شیک نشان می دهد. معمولا رنگهای تیره ما را گرم نگه میدارند و رنگهای روشن از اینکه زیاد از حد گرممان شود جلوگیری میکنند. انتخاب رنگ مانتو هم بسته به سلیقه ی شما دارد ولی بهتر است با توجه به فصل ها رنگ لباس هایمان را انتخاب کنیم مثلا در فصل پاییز و زمستان از رنگ های تیره و گرم استفاده کنیم و در بهار و تابستان رنگ های روشن و خنک را انتخاب کنیم. در فصل زمستان و پاییز و در برخی مواقع که بهار هم هوا سرد می باشد باید از مانتو های ضخیم و گرم استفاده کنیم. اگر این روزها یکی از دغدغه هایتان انتخاب مانتو مناسب برای روزهای سرد زمستان است، پیشنهاد می کنیم این مطلب را دنبال کنید. مانتو هاي خیلی کوتاه هم نپوشید چون پاهای شـما را بلندتر نشان می دهد. انتخاب مدل برش و دوخت برای خانم های درشت اندام خیلی مهم است و این کمک می کند تا خوش قواره به نظر برسید.

READ  مانتو مجلسی شیک از کجا بخرم ؟

جدید ترین مدل های آرایش در سال 2017 / بهترین مدل های آرایشی / آرایش به . همواره خرید مانتو مجلسی از لوکس ترین مزون های تهران و مراکز استان ها، نمی تواند بهترین گزینه برای لاکچری گرد ها باشد و ان چه اهمیت اول دارد، انتخاب لباس بر اساس قد و وزن و میمیک چهره و رنگ پوست و شرایط مکانی و زمانی است. این مانتو بهاره یکی از پرفروش ترین مانتوهای سال ۹۸ بخصوص برای ایام عید محسوب می شود. با توجه به فرم بدن میتوانید مانتو مخمل شیک عید ۹۹ را برای خودتان انتخاب کنید که شما را شیک پوش تر نمایش دهد . خوشحال می شویم نظرات خود را درباره مجموعه نمایش داده شده در این مطلب در بخش نظرات با ما و همراهان ستاره در میان بگذارید. برای مانتو عید ۱۴۰۰ شما میتوانید مانتو جلوباز انتخاب کنید تا به راحتی بتوانید برای مهمانی رفتن از روی دامن و تونیک مانتو را بپوشید و همیشه لباس مجلسی اتان برتن باشد تا زمان کمتری صرف تعویض لباس برای مهمانی رفتن یا آمدن از مهمانی کنید. مانتوهای مجلسی که پایینتنه آنها کلوش یا چیندار است برای شما پیشنهاد نمیشوند.

READ  ۱۵ نکته که قبل از خرید مانتو بهتر است بدانید

دیدگاهتان را بنویسید