۲۵ مدل مانتو اسپرت بلند و زیبا

مدل هاي مانتو جديد و زيبا زنانه 2015. مدل هاي مانتو جديد و زيبا زنانه ۲۰۱۵. جدیدترین مدلهای مانتو جلو بسته ساده زنانه و دخترانه شیک رنگ سال ۲۰۱۷ – ۹۶ را دنیای مدل مانتو سایت دیلی مشاهده نمایید . انتخاب خوبی برای طرح یک مانتو مجلسی محجبه و پوشیده است که در عین پوشیدگی و وقار، ظرافت و زیبایی یک لباس مجلسی زنانه را نیز داشته باشد. مثلا وجود یک کمربند، استفاده از یقههای انگلیسی برای مانتوهای کوتاه یا انتخاب رنگی مجلسی (مثلا مشکی) باعث میشود که تلفیق استایل غیررسمی و رسمیتان به خوبی شکل بگیرد. انواع مدل مانتو جلوباز برای موقعیتهای رسمی و غیررسمی قابلاستفاده است. نمونه تصویر بالا را در نظر بگیرید؛ یک کمربند که در یک گوشه از کمر بسته میشود، برش اریب پایین مانتو با قدی کوتاه و ترکیب آن با یک کیف با بند زنجیری، شما را به یک خانم شیک با تیپی تلفیقی از حالت اسپرت و رسمی بدل میکند.

اگر به دنبال مانتو در فروشگاهها هستید، یک راهکار جالب برایتان وجود دارد. اگر اینطور است باید بگوییم که شما از شاگرد اولهای دنیای استایل و مُد هستید. ترکیب عناصر اسپرت در پوشش مانتو و بخشهای دیگر استایلتان با اندکی رنگ و طرحهای جدیتر و رسمیتر از شما بانوی شیکی میسازد که هم مناسب و صحیح در هر موقعیتی لباس میپوشد و هم سبک و استایل خود را حفظ میکند. یعنی از آن شاگرهای کنجکاوی هستید که به خوبی میدانند الهام گرفتن از منابع خوب و غنی، آنها را در رسیدن به نتیجه دلخواه و درست یاری میکند. اگر قصد دارید با پارچه ی کرپ، مدل های چسبانی مثل ماهی بدوزید باید از چروک نشدن آن مطمعن باشید. اگر قدتان بلند باشد هم این سبک از مانتو بر اندامتان به خوبی خواهد نشست و دیگر فرقی نمیکند که مانتو را برای مراسمی جدی میخواهید یا پوشیدن در خیابان. البته خانمهایی که قد چندان بلندی ندارند هم در مراسم مختلف با هماهنگ کردن مانتوی بلند و کفشی پاشنهدار به استایل مناسب و جذابی خواهند رسید. پس اگر از عشاق سینهچاک استایل اسپرت هستید اصلا نگران نباشید. اگر به دنبال جدیدترین مدل مانتو هستید، علاوه بر سر زدن به وبسایتهای تخصصی مانند گروه مد و پوشاک مالتینا یا صفحات اینستاگرامی معروف، نگاهی هم به پوشش بازیگران داشته باشید.

READ  مانتو عقد مانتو عقد محضر مانتو عقدی جدید مانتو عروس مدل مانتو عقد شیک

خون و ناموس شیعیـان بر هر مسلمانی واجبه ! اما ما با شناخت هر چه بیشتر پارچه­های مناسب مانتو می­توانیم مرحله انتخاب را برای خودمان آسان­تر کرده تا بهتر تصمیم بگیرم و یک تجربه خرید لذت ­بخش داشته باشیم. اگر دوز رسمی بودن یک مراسم خیلی زیاد باشد و تمایلتان به حفظ حال و هوای غیررسمی و اسپرت هم اجازه انتخاب از میان انواع رسمی طرح و پارچه (مثلا انتخاب انواع مدل مانتو کربپ حریر یا…) ندهد باید به سراغ مانتو رنگ مشکی بروید. این دسته از بانوان عزیز حتی در موقعیتهای رسمی هم دوست دارند، مانتویی غیررسمی به تن کنند و حال و هوای تیپ اسپرت را برای خود حفظ کنند. نمیتوان وارد دنیای طراحی لباس شد و نسبت به مد جهانی بیتفاوت بود؛ اما نکته اصلی چگونگی استفاده از مد در طرحهایی است که با حال و هوای ایرانی ما همخوانی داشته باشند. می کنید توی سال ۲۰۱۲ بانوان ایرانی ازدست شما به اصطلاح مردان با .

READ  40 مانتو اسپرت و ساده مشکی دخترانه + مانتو سیاه بازیگران :: مدلو

علت این است که با وجود نمایان بودن زیر مانتو، دستتان برای پوشیدن لباسهای متنوع در زیر مانتو کاملا باز است. با وجود روی کار آمدن رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال، شاید بد نباشد که برای انتخاب رنگ مانتوی خود به مرجانی هم فکر کنید. شاید خانم های چادری را دیده باشید که از چادر های رنگی مثل رنگ های قهوه ایی سبز کله غازی استفاده می کنند. نوعی از مرجانهای دریایی در طبیعت به این رنگ هستند و به همین دلیل پانتون برای اینکه توجه مردم و افکار عمومی را به حفظ جزایر مرجانی رو به تخریب و اتقراض جلب کند، این رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب کرده است. به همین بهانه مدل مانتو بهنوش طباطبایی و هانیه توسلی را گردآوری کرده ایم. قدیم ها خانم ها به جای مانتو پیراهن های بلندی میپوشیدند که اغلب گل گلی و پر نقش و نگار و رنگارنگ بود ، این را میتوانید از روی لباس های محلی در شهرستان ها تشخیص دهید ، مانتو پیراهنی در واقع همین نوع مانتو است ، مانتو هایی طرحی شبیه پیراهن های سنتی دارند اما به شیوه ای شیک و دخترانه در آمده اند و باعث شده اند مورد توجه دختر خانم های جوان قرار بگیرند ، ما در این نوشته ۳۰ مدل شیک مانتو طرح پیراهن رنگارنگ و گل گلی را برای شما از اینستاگرام و از برند مانترا بوتیک جمع آوری کرده ایم امیدوارمی بپسندید .

READ  مدل مانتو بلند اسپرت - کامل (هلپ کده)

دیدگاهتان را بنویسید