30 مدل از بهترین طرح مانتو پاییزی جدید و شیک [راهنمای خرید]- لیموتاپ مگ

اکنون که دانستیم انتظاراتمان از مانتو مورد نظرمان چیست تا پاسخ این سوال را پیدا کنیم که از کجا می توان مانتو ارزان قیمت خریداری کرد؟ همان طور که می دانید، هر نوع لباسی باید متناسب با محیط کاری شیک و طرح اداری داشته باشد به عبارتی دیگر یکی از مهمترین ویژگی های انتخاب مانتوی اداری فرم، این است که آن مانتو طرح و تزئین های لازم را داشته و متناسب با محیط کاری شما شیک باشد. به عبارتی دیگر در صورتی انتخاب شما برای مانتو درست خواهد بود، که با توجه به قد و وزن خودتان انتخاب شود. بنابراین لازم است در کمد در هر خانمی چند کت و مانتو مشکی وجود داشته باشد.

اگر بخواهیم در رابطه با نکات مهم در زمان انتخاب مانتو بحث کنیم، قبل از بیان هر نکته ای لازم است بدانید توجه به قد و اندام شما مهمترین نکته خواهد بود. برش مربعی روی شانه، اِپل، پف روی شانه یا آستین سر خود که عرض شانه شما را بیشتر نشان میدهند، برای اندام شما مناسب نیستند. همان طور که می دانید در کل سازمان ها و اداره های مختلف کشور عزیزمان ایران نوع پوشش مانتوها باید به صورت مشابه بوده باشد و به اصطلاح تمامی کارکنان از یک تم ثابت برخوردار هستند، به همین دلیل یکی از مهمترین ویژگی های مانتوی اداری فرم این است که مشابه همکارهای شما بوده و تم کلی آن اداره را رعایت کرده باشد.

READ  مدل مانتو کتی کرپ جدید با طرح های بسیار زیبا

همان طور که می دانید و در رابطه با آن اطلاع دارید لباس های افراد باید طبق رنگ خاصی تعیین شود. مانتو ( به فرانسوی manteau ) یا روپوش لباس گشادی است که روی لباس های دیگر پوشیده می شود. یکی دیگر از مهمترین مواردی که در زمان خرید مانتو باید به آن توجه داشت، این است که آن لباس در چه محیطی پوشیده خواهد شد؟ این کار باعث میشود از فضای چمدان به صورت حداکثری استفاده کنید و از چروک شدن لباس ها جلوگیری می کند. آستین این نوع پیراهن ها تا آرنج بوده و سرآستین های چین دار بسیار زیبایی برای آنها طراحی می شد. این نوع دامن ها معمولا بلند بوده وهنگام راه رفتن به صورت دنباله روی زمین کشیده می شد؛ به دلیل اینکه که راه رفتن با این نوع دامن اغلب مشکل بود، با گذر زمان تغییراتی در طراحی این نوع دامن ها صورت گرفت و پارچه های قلاب دوزی شده که به انتهای پایینی دامن وصل می شدند، جایگزین دامن های بلند دنباله دار شدند.

قبل از اینکه خرید را شروع کنید حتما نگاهی به این اصول بیندازید و بعد ظاهرتان را به روز کنید. در چند سال اخیر با بالا رفتن میزان محبوبیت مانتوهای جلوباز، مدلهای مختلف و زیبایی از آنها دوخته شده است که میتوانند شما را در انواع استایلهای متفاوت از کژوال تا مجلسی همراهی کنند. همین یک مورد اهمیت بسیار بالایی داشته و نمی توان از آن غافل شد چرا که اگر هم شما بهترین مانتوی اداری را انتخاب کنید، اما با تم سازمان شما ما مشابهت نداشته باشد، قطعاً مانتوی اداری مناسب شما نخواهد بود و باید هر چه سریعتر عوض شود. در ادامه این مقاله از سری مقالات راهنمای خرید پوشاک زنانه قصد داریم در رابطه با همین موضوع بحث کرده و نکات مهم در رابطه با انتخاب مانتو اداری را مورد بحث قرار دهیم، اگر شما هم مانند هر فردی برای این موضوع اهمیت خاصی قاعل هستید، حتما تا به انتها با ما همراه باشید.

READ  مدل مانتو مخمل پاییزه جدید کوتاه و بلند برای بانوان اهل مد

راهنمای سایز مرحله بعدی خرید اینترنتی مانتو است، اگرچه انتخاب سایز درست در هر لباسی اهمیت دارد، اما در مورد مانتو این انتخاب سایز ضروریتر است. سپس در لیست راهنمای انتخاب سایز مانتو به دنبال سایز موردنظر خود باشید. همان طور که می دانید پارچه مانتو یا لباس دیگری باید با بدن شما و نوع آب و هوای آن زمان تناسب داشته باشد و نمی توان بی تفاوت از کنار این موضوع رد شد. آیا می دانید که برای خرید مانتو مجلسی مشکی بایستی از کجا اقدام کنید؟

تنوع مدلهای مانتو اداری شما به چه صورت است ؟ در عوض پیشنهاد میکنیم برای انتخاب قد مانتوی خود سراغ مانتوهایی بروید که قدشان تا زانوی شما باشد و برای انتخاب طرح و رنگ نیز باید بدانید که ایده آل ترین گزینه برای شما مانتوهای راه راه عمودی است زیرا از لحاظ بصری شما را بلندتر نشان میدهد. قسمت جلوی رودامنی به سمت کناره ها جمع می شد تا دامن لباس نیز دیده شود. دلایل متفاوتی درباره این که چرا واژه مانتو به چنین لباس های بلندی اطلاق شده است، وجود دارد که موافقان و مخالفان زیادی دارد.

READ  جدیدترین مدلهای مانتو پاییزه 2021 برای شیک پوشان

بانوان شاغل در اداره های دولتی، مانتوی متفاوتی نسبت به بانوانی که کارفرمای خصوصی دارند به تن می کنند. مانتوهای بلند که کار شده یا ساده هستند برای آن ها مناسب اند. آیتمهایی مانند شلوار جین یا یک پیراهن مدل ماکسی برای استفاده در زیر مانتو عالی به نظر میرسند. اواخر قرن هجدهم میلادی مانتو به عنوان یک پوشش متداول برای مکان های رسمی مورد استفاده قرار گرفت که برای اولین بار در دادگاه ها مورد استفاده قرار گرفت. بایستی مانتو مجلسی پوشیده و نمی توان با مانتو دیگری در این چنین مجالسی حضور پیدا کرد؛ علاوه بر این باید توجه داشته باشید که در محیط های اداری هم بایستی مانتو فرم مناسب را بر تن داشت و با هر مانتوی دیگری نمی توان در این چنین مکان هایی حاضر شد.

دیدگاهتان را بنویسید