30 مدل مانتو آستین کیمونو جلو باز + الگو و آموزش دوخت ساده :: مدلو

شما کدام مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را پسندیدید؟ دگمه، تزئینات ، قلابدوزی و گلدوزی روش بسیار خوبی برای افزایش اندازه سینه شما است. در این مجموعه نمونه هایی بسیار شیک و زیبا از جدیدترین مدل های مانتو را تماشا می کنید . ترنچ کتها (trench coats) نیز گزینهای بسیار عالی برای خنکی فصل پاییز یا حتی یک عصرهای خنک فصل تابستان هستند. پارچههای بافت دار یا براق در قسمت سینه نیز همین تاثیر را دارد. هرچیزی در ناحیه سینه موجب میشود که سینههای شما بزرگتر به نظر برسد. مانتوهای تنگ، در اطراف سینه کشیده میشود و موجب میشود تا افراد به این ناحیه نگاه کنند. همچنین در این مدل دو جیب پایین و دو جیب داخل جیب اول برای جاسازی موبایل و خودکار در نظر گرفته شده است. مانتو فانسی فاقد دکمه و دارای یقه هفت باز است که در قسمت پیش و امتداد یقه دو بند در طرفین وجود دارد که به بسته شدن جلوی مانتو کمک میکند. اما این نوشته به شما کمک میکند با توجه به قد وزن و خصوصیات ظاهری مانتو مناسب خود را انتخاب کنید . مانتوهایی با دامن چین دار یا پلیسه دار، توجه را از سینههای شما دور میکند و شما متناسب دیده خواهدی شد.

استفاده از کمربندهای باریک و ظریف نیز میتواند موجب زیبایی مدل مانتوی شما شود. در این مدل، مانتوی شما اندکی در ناحیه کمر باریک و از آن ناحیه به پایین گسترده و چیندار میشود. در این مطلب ۲۱ مدل مانتو مجلسی مشکی کوتاه و بلند دخترانه و زنانه در طرح های مختلف و جدید را میبینید که به شما در انتخاب بهتر کمک خواهد کرد. علاوه بر طرح مانتوی مجلسی بلند انتخاب رنگ این مدل مانتوها یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در طراحی و دوخت این محصول از بهترین و باکیفیت ترین لوازم و ابزار آلات استفاده شده تا بهترین محصول در در اختیار شما قرار دهیم. مانتوهای دکمهدار جلوبسته کمک میکنند هیکل شما جمع و جورتر دیده شود. در مانتوهای خنک خود برای فصول تابستان و بهار، میتوانید پایین آنها با چین و برشها نامتقارن زیبا و شیک کنید. از پوشیدن مانتوهایی با دامنهای خیلی گشاد و کلوش خودداری کنید.مانتو، بارانی یا پالتویی انتخاب کنید که سایز کوچک و اندازه شما باشد. صحبت خودم را با تذکر یک نکته در مورد نحوه ست کردن شال و روسری و کیف و کفش با مانتو سنیت خاتمه میدهم .مانتو های با طرح های سنتی یعنی چیزی شبیه مانتو های این نوشته در واقع مانتو هایی طرح دار با طرح ها و رنگ بندی شلوغ محسوب میشوند بنابراین بهتر است در کنار این مانتو ها از شال و روسری های ساده به رنگ یکی از رنگ های به کار رفته در طیف رنگ مانتو استفاده شود و از پوشیدن شال و روسری طرح دار با مانتو طرح دار خود داری شود چون شما را نا مرتب و آشفته نشان میدهد.

READ  اهمیت خرید مانتو شلوار اداری از مجموعه طاعتی - تابناک

همچنین برای داشتن استایلی جذاب، خواندن مقاله «انتخاب روسری بر اساس رنگ پوست، آرایش و فرم صورت» را پیشنهاد میکنیم تا بتوانید بهترین روسری را با مانتوی خود ست کرده و جذابتر به نظر برسید. با رویال گلامور یه شب رویایی بساز . برای ساخت استایلی چشمگیر با این مدل مانتو به پوشیدن آیتم اضافهای نیاز نیست. برش در قسمت چاک پهلوها و در وسط آستینها و همچنین دوختهای کوک مانند بر روی این برشها، این مانتو را تبدیل به آیتمی مدرن کرده است. در طراحی این محصول از دو چاک کناری برای راحتی در کار تمام وقت در آن تعبیه شده است. مانتوهایی که در دو طرف دگمه دارند، سینههای شما را بزرگتر نشان خواهد داد. انزال زود رس اغلب بخاطر آگاهی نداشتن از مکانیسم های حسی و نقاط حساس بدن است دو . اگر بدن شـما شبیه سیب اسـت، بهترین گزینه برای شـما کت های تک دکمه هستند. پنبه: این پارچه جزو بهترین گزینه های خرید مانتو مشکی می باشد زیرا هم وزن سبکی دارد و هم دوام مناسبی به خصوص در فصل تابستان در برابر گرما دارد. ارزان ترین نوع پارچه برای مانتو چه پارچه ای است؟

READ  آیا مانتوهای مد روز مناسب تمام اندامها هستند؟

با دیدن فیلم انتهای این نوشته و خواندن مطالب آموزشی متوجه خواهید شد مانتو آستین کیمونو یکی از ساده ترین مدل های مانتو است که حتی اگر خیاطی بلد نباشید میتوانید به عنوان دست گرمی و امتحان هم که شده دست به کار شوید و آن را برای خود تهیه کنید . این آیتم قابلیت این را دارد که هم به عنوان مانتو هم به عنوان پیراهن استفاده شود. مانتوهای خیلی کوتاه هم پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می دهد پس سعی کنید از این مانتوها در انتخابتان دوری کنید. راه های عمودی باریک روی مانتو باعث می شود بلندتر به نظر برسید. دقت کنید که دامن مانتوی شما تا روی زانو باشد که به بلندتر دیده شدن شما کمک می کند. از پوشیدن هر مانتویی که جعبه مانند یا خیلی گشاد باشد(که شما را چاق و تپل نشان میدهد) یا مدلهای چروک خودداری کنید. دیده شده که بعضی از خانمها مانتو را زیر بارانی یا پالتو میپوشند. مانتوهایی که اندازه آن ها تا زیر زانو است برای خانم های قد کوتاه و خانم ها با قد متناسب انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند. چون لباس های زمستانی گشاد و بزرگ است، لذا دقت کنید که ترکیب بالاپوش و زیر پوش به گونه ای باشد که استایل اداری یا مجلسی شما، موقر و فاخر به نظر برسد.

READ  آموزش دوخت مانتو ریون چپ و راستی/خیاطی |

دیدگاهتان را بنویسید