30 مدل مانتو بارداری 98 جدید راحت و بسیار شیک مجلسی و اداری

لباسهای ساده و شیکی، مانند مانتو کتیهای بلیزر که به دلیل راحتی در ست شدن هرگز نمیتوان فراموششان کرد. البته امروزه به راحتی میتوان یک کت رسمی ارزان و کت بلیزر شیک و با کیفیت تهیه کرد. در نگاه اول ممکن است فرق چندانی میان کت رسمی و بلیزر حس نشود، جز اینکه کت رسمی بخشی از ست کت و شلوار محسوب میشود و کت بلیزر، یک کت تک است. خوشبختانه کت بلیزر برای استایلهای رسمی و کژوال، گزینهی خوب و کامل کنندهای محسوب میشود. مدل مانتو کتی اسپرت با طرح جدید می تواند یک ایده خوب برای طرفداران مد و زیبایی باشد. اگر شما نیز به دنبال مدل جدید مانتو کتی (یقه بلیزر) 2019 هستید٬ تا آخر این نوشته همراه ما باشید. برند بربری در فشن شوهای پاییز و زمستان 2020 با یک طراحی و رنگ آمیزی خاص با حال و هوایی کلاسیک و اصیل، بار دیگر با طرحی از کت یقه بلیزر با رنگ قرمز ماندارین Mandarin Red روی پودیومها ظاهر شد و توانست بار دیگر توجه علاقمندان به استایلهای کژوآل و شیک روزانه را به سوی خود جلب کند. کت بلیزر سیاه به همراه شلوارجین، یک استایل کلاسیک مدرن است. اگر به دنبال راهی آسان برای داشتن استایل ویمسیکال هستید، یک پیراهن سادهی سفید، شلواری به رنگ خنثی مثل آبی، طوسی، سیاه یا بژ و کفش دلخواه مناسب بپوشید.

READ  مدل مانتو بارداری پاییزه شیک و راحت

درست مثل شلوار جین مورد علاقهی شما، کت بلیزر هم هیچوقت از مد نمیافتد. شستوشوی صحیح: این درست است که با ترفندهایی میتوان تعداد دفعات شستوشوی مانتو مخمل (چوب کبریتی، چاکدار، گلدار، جلوباز) را کم کرد اما به هر حال نوبت به شستن این مانتوها هم میرسد. نهایتاً طرفدار هر استایلی که باشید، کت بلیزر سرمهای، باکلاس بودن ظاهر شما را حفظ خواهد کرد. اگر میخواهید استایل کلاسیک داشته باشید، پیشنهاد ما به شما پوشیدن این کت با یک شلوار سرمهای، پیراهن سفید یا آبی روشن و کفش قهوهای است. ست مانتو کتی و پاشنه بلند بهترین استایلی است که میتوانید در مجالس و مهمانیها و یا موقعیتهای رسمی و قرارملاقاتهای مهم به تن کنید و همچون یک زن زیبای قوی ظاهر شوید. توصیه می شود که در خرید این محصولات، همواره پیش یا پس از فصل مورد نظر اقدام کنید تا با کاهش قابل ملاحظه قیمت مواجه شوید. در واقع بلیزرها چیزی مابین رسمی و غیررسمی بودن هستند و شما با انتخاب پوشیدن شلوار ، دامن و یا پیراهن همراه آن میزان اسپورت بودن یا رسمی بودن استایلتان را مشخص میکنید. اين مانتو با طرحهاي گيپور، سادگي يك مانتوی مشكي ساده را شكسته و اين فرصت را به شما داده كه با انتخاب آن خاص شويد.

READ  30 مدل مانتو ، پانچو و رویه بافت زنانه و دخترانه شیک

کت اسپرت همانطور که از نامش پیداست، یک انتخاب لوکس برای انواع فعالیتهای ورزشی مثل تیراندازی است. کتهای بلیزر در ابتدا به رنگهای خنثی مثل سیاه، سرمهای و آبی ساخته میشدند. بعضی از بانوان، از لباس های زمستانی به عنوان پوششی زیر مانتو زمستانی استفاده می کنند تا هم در هزینه ها صرفه جویی کنند و هم مجبور نباشند تا از پارچه های ضخیم و بعضا بد قواره در طراحی و دوخت مانتو زمستانی اداری استفاده نمایند. نام این مانتو کتی بر اساس نوع یقهی طراحی شده برای آن انتخاب شده است. در این مطلب به معرفی آموزش خیاطی خانم عمرانی خواهیم پرداخت، که روش های مختلف دوخت انواع طرح ها در آن ارائه شده است. به عنوان یک روش مناسب برای ست کردن، برای پوشیدن کت بلیزر در مهمانی، آستینهای کت بلیزر چهاردکمه را بالا بزنید و آن را با کتانی و دامن جین کوتاه ست کنید. بعد از انتخاب یک مدل از مانتو های کتی جدید، مهمترین انتخاب برای تکمیل استایلتان معمولا انتخاب کفش خواهد بود. این مدل مانتو جذاب را با شلوار پارچهای که معمولا هم رنگ و از پارچهی خود مانتو کتی است، میپوشند و برای تکمیل استایل شیک و زیبای تابستانه، از کفش پاشنه بلند تابستانی یا حتی کتانی های دخترانه اسپرت استفاده میکنند.

برای ساخت ترکیب بعدی که با مانتو کتی مشکی میتوانید بسازید، به یک شومیز یا تیشرت یقه اسکی با رنگ خنثی نیاز دارید. یک مزیت کت بلیزر شطرنجی این است که میتوانید به راحتی آن را با یک تیشرت ساده و شلوار جین در استایل کژوال بپوشید. این روزها با ترند شدنش و پوشیده شدن آن در فشنشوها و استریت استایلها٬ راه به دل جوانترها هم باز کرده است و در هر فصلی با جنس متفاوت قابل پوشیدن است. آسانترین راه برای پوشیدن کتهای بلیزر، انتخاب جین، اسنیکرز و یک تیشرت ساده است. بلیزر و جین، ترکیب فوقالعادهای برای استایلهای هوشمندانهی کژوال است و پوشیدن آن نیز بسیار راحت است. طراحان ترکی، طراحی لباس هایی که در قسمت بالا تنه شنل دارند را چندسالی هست که آغاز کردهاند و در کالکشن های سال جدید، قوی تر به آن پرداخته اند. پوشیدن لباس هایی با رنگهای روشن و نزدیک به رنگ طبیعت اعصاب و روان آدمی را سبک و شاد می کند. 2. پارچههای حریر را میتوانند به عنوان رویه نیز به کار روند. کت رسمی معمولاً از پارچههای مرغوبتر و طیف رنگی کمتری تولید میشود و کیفیت دوخت بالاتری دارد. در سال ۲۰۱۹ ، مدلهای مانتو کتی اسپرت شیک و زیبایی تولید شده که هر کدام از آنها را می توان با لباسهای مختلفی از جمله انواع شومیز ست کرد.

READ  مدل مانتو تابستانی با پارچه نخی 98 :: عکس و مدل 2021-98

دیدگاهتان را بنویسید