40 مدل مانتو بهاره 98 جدید و با کلاس برای خانم های لاکچری

مدل مانتوهای سحر دولتشاهی, مدل مانتو بازیگران. جدیدترین مدل مانتوهای رنگ سال 95 · اگر به مد چند سال قبل نگاهی بیندازیم، بدون شک پارچههای ریون خود نمایی خواهند کرد. مانتو تابستانه طرح کارن، طراحی شده ویژه سال جدید. اگر قصد خرید یکی از انواع مدل مانتو ترکیبی جدید 2019 و 98 را دارید، با توجه به قیمتهای بسیار بالایی که در بازار وجود دارد، بهتر است قبل از رفتن به فروشگاهها و مزونها سری به کمدا بزنید. مانتو TELMA یک مانتوی بافت بسیار شیک و اسپرت و زیبا بوده که از مرغوب ترین کاموا های موجود در بازار بافته شده و بسیار نرم و لطیف و در عین حال فوق العاده گرم می باشد. مانتوی بافت به خاطر طرح زیبا و منحصر به فردی که دارد برای خانم های خوش سلیقه ای که می خواهند در مجالس و مهمانی ها زیبا و جذاب جلوه کنند انتخابی بسیار ایده آل می باشد. ما نیز در این مقاله به نمونه ای از این مدل مانتوها اشاره می کنیم تا بتوانید با اطلاعات خوبی دست به انتخاب بزنید. اشاره نمود که دارای پارچه هایی با ضخامت نسبتا بالا هستند و پوشش مناسبی برای هوای پاییزی محسوب می گردند.

READ  ۴۴ مدل مانتو شیک و دخترانه ایرانی از برند SASHA - دلبرانه

خرید مانتو تابستانی با درجه کیفیت بالا,مانتو طرح دار بسیار شکیل و زیبا . پارچه جین نیز بسیار برای دوخت مدل مانتو پاییزه و زمستانه مناسب هستند. خلاصه آنكه آوردم و دادم خياط آن مانتوها و شلوار را دوخت. در حال حاضر بهترین برندهای جهان با ارایه اجناس و تولیدات متنوع، مدل های مختلفی از بافت های دخترانه و زنانه را در اختیار علاقه مندان و متقاضیان این مانتوها قرار می دهند. ما در این نوشته ضمن معرفی این مدل مانتو های دخترانه که با وجود سنتی بودن و استایل قدیمی و نوستالژیک داشتن جزء لباس های محبوب دختر خانم های جوان شده است بیشتر صحبت خواهیم کرد. زیبایی این مدل های مانتو بافتنی را با چند مدل دکمه های خاص مثل دکمه های چوبی ، دکمه های چرمی و دکمه های خاص رنگی رنگی میتوان چند برار کرد برای پیدا کردن مدل دکمه برای این بافت ها نگاهی به تصاویر بیاندازید و عکس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. همانطور که در عکس های زیر مشاهده خواهید کرد رنگ مشکی جز بهترین رنگ هایی است که قابلیت ست کردن با مانتوهای مرجانی رنگ را دارند زیرا یک حالت تضاد شیک و زیبا ایجاد میکند. برای خرید میل بافتنی، روی عکس زیر کلیک کنید.

READ  با پوشیدن مانتوهای زمستانی گل گلی!

در رج بعدی، 1 دونه از هر طرف کم کنید، سپس هر 24 رج یکبار 1 دونه کم کنید و این کار را 3 بار تکرار کنید، سپس هر 26 رج یکبار 1 دونه کم کنید و این کار را دو بار تکرار کنید – 92 (98، 110، 122، 134) دونه روی میل داریم. در رج بعدی، 1 دونه از دو طرف رج کم کنید، سپس در هر رج روی کار 1 دونه از هر طرف رج کم کنید و این کار را 19 (20، 19، 18، 22) بار دیگر تکرار کنید، سپس در هر رج 1 دونه از هر طرف کم کنید و این کار را 4 (6، 10، 14، 10) بار دیگر تکرار کنید – اکنون 20 (20، 20، 20، 23) دونه داریم. در رج بعدی، 1 دونه از دو طرف رج، کم کنید، سپس در هر رج روی کار 1 دونه کم کنید و این کار را 20 (23، 19، 18، 19) بار دیگر تکرار کنید، سپس در هر رج 1 دونه کم کنید و این کار را 3 (0، 10، 14، 16) بار دیگر تکرار کنید – 44 (50، 50، 56، 62) دونه روی میل داریم. هر اینچ، معادلِ 2.5 سانتیمتر میباشد و واحد اندازهگیری اینچ، روی هر خط کش یا متر اندازهگیری معمولی موجود است.

READ  مدل مانتو شیک 94 - 2021 سری 4

یک مربع 10 × 10 سانتیمتر را ایجاد میکند. یک مانتو بلند که از بالا تا پایین تکرنگ باشد به دلیل اینکه خطی یکدست ایجاد میکند، شما را بلندتر نشان خواهد داد. دقت کنید که دامن مانتوی شما تا روی زانو باشد که به بلندتر دیده شدن شما کمک میکند. شما نمیتوانید انرژی که بهطور مثال رنگ نارنجی دارد، با رنگ مشکی مقایسه کنید و تاثیر این دو را روی روحیه افراد نادیده بگیرید. لباس فرم اداری توسط هر ارگان با توجه به هدف سازمان طراحی خواهد شد. با توجه به فضای آزادی تحرک در نظر گرفته در طراحی آن و قد بلند این مانتو، به راحتی میتوانید آن را روی هر لباس دیگری بپوشید. رج اول (روی کار): 1 دونه از زیر، (2 تا از زیر، 1 دونه از رو) ببافید؛ دستورالعمل داخل پرانتز را تا 1 دونه مانده به انتهای رج تکرار کنید، دونه آخر را از زیر ببافید. در حالیکه روی کار به سمت شماست و با استفاده از میلهای کوچکتر و شروع از قسمت پایینِ لبه راستِ جلو، 200 (204، 208، 208، 212) دونه از قسمت راستِ جلو و لبه کناره راستِ یقه برداشته و از زیر ببافید.

دیدگاهتان را بنویسید